O nas
Spółka M-Networks zajmuje się usługami dostępu do sieci Internet oraz usługami Datacenter. Nasz potencjał budujemy na wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy.
Nieustannie rozwijamy naszą działalność oferując nowe usługi oraz poszerzając teren działania. Usługi dostępu do Internetu oferujemy Klientom z terenu gmin Tuchola i Gostycyn. Ofertę kierujemy do użytkowników indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Nasze usługi zapewniają wsparcie, nadzór, bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie infrastruktury informatycznej Firmy. Wszystkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie z dbałością o wysoką jakość i pełen profesjonalizm.

Jako operator posiadamy własną, bezprzewodową i światłowodową sieć szkieletową. Korzystamy z niezależnych łączy połączonych protokołem BGP-4 o przepustowości 10 Gb/s oraz 1 Gb/s. Takie połączenia zapewniają praktycznie bezawaryjny dostęp do sieci Internet. Usługi udostępniamy na zasobach adresacji IP przyznanych przez RIPE oraz własnym systemie autonomicznym AS198611. W naszym regionie jesteśmy jedynym dostawcą internetu oferującym łącza z nową adresacją IPv6. Jesteśmy również uczestnikiem punktów wymiany ruchu Thinx, EPIX, OLIX w Warszawie oraz EPIX w Katowicach. W węzłach mamy bezpośredni dostęp do pełnych zasobów polskich oraz globalnych - bezpośrednie sesje BGP z operatorami Tier1 GTT oraz Cogent.Współpracujemy m.in. z:

Gmina Tuchola

Gmina Gostycyn

Nadleśnictwo Tuchola
OSiR Tuchola